Калорії в екстракті м’яти

Екстракт м’яти містить олію м’яти перцевої, яка надає смакові продукти м’якої та солодкої їжі, а також може використовуватися як травне відділення. Екстракт м’яти містить три різновиди, кожна з яких містить незначну кількість калорій.

Екстракт на основі алкоголю

Екстракт м’яти з алкоголем містить приблизно 89 відсотків алкоголю, решта – вода та масло з м’яти перцевої. Стандартний 1/4 ч.л. Порція не містить значущої харчової цінності. Це означає менш ніж 0,5 калорій на порцію та менше 0,5 г жиру, алкоголю, вуглеводів або протеїну на порцію.

Екстракт без алкоголю

Екстракт м’яти, що не містить алкоголю, містить гліцерин – вуглевод з кокосових горіхів – воду та масло з м’яти перцевої. 1/4 ч. Л. Подача містить 9,4 калорій на порцію. Сто відсотків калорій походять із вуглеводів. Екстракт без спирту містить менше 0,5 г жиру або білка на порцію.

Витягнути порошок

Екстракт порошку з перцевої муки отримують з олії м’яти, декстрози – у формі вуглеводів – і діоксиду кремнію, щоб запобігти сплетіння. Як і на основі спиртового м’ятного екстракту, стандартний 1/4 чайної ложки. Сервірування не містить значної живильної цінності, у тому числі менш ніж 0,5 г жиру, вуглеводів або білка.