Заходи для відступу тиску підлітків для підлітків

Тиск в однолітків є тим, що постає перед кожною дитиною, особливо підлітками, як безпосередньо від друзів та однолітків, так і побічно, коли вони бачать, як інші люди роблять щось. Багато підлітків намагаються протистояти негативному рівному тиску і іноді вдаватися, тому що вони не знають, як сказати “ні”, не втрачаючи друзів або не вважаючи “розумним”. Організуйте відступ від тиску для однолітків для групи підлітків, які ви знаєте або працюєте, включаючи дії, які допомагають підліткам розуміти та визначати рівний тиск і найкращі способи боротьби з нею.

Демонстраційна діяльність

Один із способів введення теми тиску на колеги – це створення прикладів того, як підлітки можуть легко потрапити в тиск однолітків. Коли діти вперше ввійдуть, дозвольте їм змішувати, сидіти і спілкуватися між собою. Надішліть одного підлітка з кімнати, щоб піти і отримати щось. Коли вона покине, повідомте решті групи, що це експеримент, і попросіть їх усіх скласти руки на їхні голови і діяти так, як ніби все нормально, коли підліток повернеться в кімнату. Якщо вона запитує, що вони роблять, просто знизати плечима і продовжувати діяти нормально. Подивіться і почекайте, щоб побачити, що вона робить. Якщо вона робить те, що робить кожен інший, ви можете використовувати це як відправну точку в обговоренні того, як підлітки часто просто роблять те, що робить кожен інший, іноді без допиту до логіки.

Визначення однорідного тиску

Тиск однолітків може бути позитивним. Група підлітків, які щотижня добровільно відвідують місцеве притулок, може впливати на інших людей, наприклад, щоб зробити те саме. Щоб допомогти дітям визначити відмінності, напишіть цілу низку сценаріїв або прикладів негативного та позитивного тиску на однорідну і покладіть їх у паперові мішки. Розділіть підлітків у пари, кожен отримуючи сумку. Діти повинні швидко відокремити негативні та позитивні картки тиску. Перша команда, яка це зробить, перемагає. Бонусні очки надаються, якщо вони можуть виробити рішення для боротьби з негативними сценаріями однорідного тиску, які вони отримали. Для іншої діяльності ви можете налаштувати полювання на смітника за допомогою карт сценарію одноразового тиску, сховану по всій будівлі. Кожен сценарій є або негативним, або позитивним рівнем тиску. Неправильна відповідь приведе їх до картки, яка дає їм можливість повернутися до початку. Правильна відповідь приведе їх до наступної карти сценарію, доки вони не дійдуть до кінця.

Рольові ігри

Рольова гра може стати потужним способом показати підліткам, як протистояти і уникати ситуацій, коли тиск тисків. Помістіть підлітків у групи і призначте кожному сценарій тиску одноосібного тиску, щоб діяти. Виберіть сценарії, які ви знаєте, є релевантними групі підлітків, з якими ви працюєте, незалежно від того, чи це тиск одночасно на алкоголь на вечірці або давати відповіді на тест друзям, які не вивчили. Заохочуйте дітей обговорювати те, що вони думали про кожну скіт, про те, що є реалістичним у цьому питанні та про те, що не може бути. Якщо діти не погоджуються з тим, як ситуація рівного тиску була вирішена, запитайте їх, що, на їхню думку, буде кращим рішенням.

Творча діяльність

Майте конкурс, де підлітки повинні виробити найбільш творчі способи сказати “ні” для тиску однолітків. Це може бути що завгодно, як придумати найбільш смішний виправдання, чому вони не можуть викрастись і йти на вечірку (тобто моя собака не може спати без мене і буде слідувати за мною і як це буде розчароване, з ним поб’юся Кожен на вечірці?). Це може бути самий саркастичний відгук або “ні” реп. Заохочуйте їх залишитись і бути максимально творчим. Діти голосують за трійку найкращих. Ви також можете заохочувати позитивний тиск на рівні колег за допомогою команди, де товариші по команді повинні заохочувати один одного. Налаштуйте складний курс перешкод за межами, але кожна команда повинна пройти кожен розділ разом і не може залишити когось позаду або йти на складний похід, де діти повинні бути певним чином пов’язані один з одним та досягти вершини разом.