Дієти, які допомагають запобігти панкреатиті та кислотний рефлюкс

Панкреатит – це запалення підкладки підшлункової залози, яка є органом, який допомагає організму поглинати поживні речовини з продуктів, які ви їсте. Кислотний рефлюкс виникає тоді, коли клапан, розташований на кінці стравоходу, не повністю закриває вхід у шлунок. У результаті шлункова кислота та продукти харчування виходять у стравохід, викликаючи роздратування та запалення. Обидва ці стани можуть бути хворобливими та виснажливими залежно від тяжкості запалення. На щастя, фундаментальні зміни у вашому раціоні можуть полегшити симптоми панкреатиту та кислотного рефлюксу.

Відмовтеся від кофеїну. Обмежте або уникайте напоїв, що містять кофеїн, таких як кава та безалкогольні напої. Відповідно до Університету штату Пенсільванська медицина, ці види напоїв можуть викликати додаткове подразнення підшлункової залози та стравоходу. Крім того, випийте між 48 унцій. І 64 унції Води щодня, але обмежте кількість рідини, яку ви п’єте разом з їжею. Це дозволяє вашим шлункам використовувати свою кислоту для переробки продуктів найбільш ефективно. Крім того, UPSM радить, що ви залишаєтесь у вертикальному становищі протягом двох годин після їжі, щоб зменшити ймовірність кислотного рефлюксу.

Їжте цілі страви. Замініть високопродуктовані продукти харчування у вашому раціоні харчовими продуктами, що містять клітковину та поживні речовини, такі як свіжі фрукти, овочі та цільнозерні продукти Якщо у вас панкреатит, зосередьтеся на споживанні листяних темно-зелених овочів і водоростей, які є хорошими джерелами заліза та вітамінами групи В. Згідно з Медичним центром університету штату Меріленд, їжа з високим вмістом цих поживних речовин може допомогти зменшити ризик запалення та полегшити симптоми панкреатиту. Продукти з високим вмістом волокна мають важливе значення для сприяння процесу травлення та можуть допомогти оптимізувати роботу вашої травної системи.

Використовуйте здорові жири. Уникайте багатих, з високим вмістом жиру продуктів і не їжте продукти, які містять транс-жирні кислоти, які зазвичай позначають як гідрогенізовані жири. Продукти з високим вмістом жиру, згідно з UPSM, пов’язані з кислотним рефлюксом, і медичний центр Університету Меріленда додає, що ці продукти харчування можуть збільшити ризик або тяжкість симптомів панкреатиту. Замість цього зосередити увагу на використанні здорових жирів, таких як оливкова або рослинна олія для приготування їжі або випічки. Вживайте рибу з високим вмістом омега-3 жирних кислот як мінімум раз на тиждень. Омега-3 жирні кислоти допомагають полегшити запалення і поліпшити свій імунітет, зменшуючи та запобігаючи панкреатит.

Виріжте червоне м’ясо. Знизьте або усуньте своє споживання червоного м’яса, а замість цього будете їсти м’ясні білки, такі як білі м’ясні птиці без шкіри, боби, тофу та холодна вода, нежирна риба. Згідно з медичним центром університету Меріленд, червоне м’ясо може посилити запалення, пов’язане з панкреатитом. Особи з кислотним рефлюксом отримують користь від їжі білків з низьким вмістом жиру, оскільки вони допомагають зменшити надлишкову вагу. UPSM радить, що особи, які відчувають рефлюкс з кислотою, можуть полегшити багато їх симптомів, підтримуючи здорову вагу.