Дієта при синдромі витоку кишечника

Синдром витоку кишечника, також відомий як кишкова проникність, виникає тоді, коли речовини, такі як частково переваривані частинки їжі, токсини та бактерії, витікають через кишкову стінку в кровотік. Зміни в раціоні є одним з варіантів лікування, рекомендованих для лікування пошкодженого кишечника. LGS перешкоджає виробництву ферментів, необхідним для правильного травлення та поглинання поживних речовин. Зміни в раціоні є одним з варіантів лікування, рекомендованих для лікування пошкодженого кишечника. Згідно з червневим випуском “Клініки” в червні 2010 року, LGS пов’язана з кількома проблемами зі здоров’ям, включаючи синдром подразненого кишечника, целіакію, хворобу Крона, алергії, астму, аутизму та деяких аутоімунних розладів. Симптоми LGS включають біль у животі, здуття живота, клейковини Непереносимість, недоїдання, харчова алергія, печія та судоми м’язів.

Їжа їсти

Девід Ракель, М.Д., директор з інтегративної медицини, Університет Вісконсін-Медісон, рекомендує чотириступеневий підхід до підвищення проникності кишечника, що включає продукти, що сприяють зціленням і їжею, які потрібно уникати. Їжте дієту з високим вмістом клітковини з великою кількістю фруктів і овочів, також можна доповнити лляним насінням. Додаткове волокно допомагає поповнити кишечник і відновити себе. Ракель також рекомендує споживати багато омега-3 незамінних жирних кислот для зміцнення імунної системи. Багаті джерела омега-3 включають рибу, риб’яче жир, лляне саджанці, зелені листові овочі, насіння гарбуза, солодку картоплю та брокколі.

Їжа, щоб уникнути

Якщо ви вживали антибіотики кілька разів у своєму житті, надлишок Candida може бути причиною вашого LGS. Candida – це надмірний ріст дріжджів, який виникає при вмирання корисних бактерій, що дозволяє дріжджам заростати. Дріжджі процвітають на цукри. Ракель пропонує виключити всі прості або очищені вуглеводи, оскільки вони розбиваються на цукор в організмі. Це включає в себе всі види цукру, включаючи меду та мелясу, чіпси, хлібобулочні вироби, гази, фрукти, фруктові соки, білий хліб, білий рис, біла макаронні вироби, картопля, рафінована борошно, цукерки та молочні продукти.

Додаткові продукти, щоб уникнути

Ракел пропонує вам знищити алкоголь, який є відомими дієтичними та алергенними продуктами, такими як молочні продукти та харчові продукти, що містять глютен, протеїни в пшениці, жито та ячмінь. У серпневому листопаді 2009 року в журналі “Scientific American” доктор Альссіо Фасано, директор Науково-дослідного центру з вивчення біології слизової оболонки та Центру ціліакії в Університеті Медичної школи Меріленду, розповідає про руйнівні властивості глютену. Клейковина відіграє важливу роль при погіршенні кишківника, що супроводжує LGS і потенційно смертельну целіакію. Зверніться до свого лікаря-медика, якщо ви підозрюєте, що у вас є витоку кишкового синдрому. Він буде рекомендувати найкращий курс лікування для вашого конкретного стану.

Недоїдання

Якщо пошкодження кишкової обшивки є великим, може виникнути недоїдання, на думку Лео Галланд, М.Д. Поживна щільна дієта з вітамінними та мінеральними добавками допомагає задовольнити потреби в харчуванні. Додаток повинен бути медичним наглядом, він може включати вітаміни групи В, ретинол, аскорбат, токоферол, цинк, селен, молібден, марганець та магній, а також антиоксиданти.

Спрощено імунітет

За даними Galland, дві третини вашої імунної системи зустрічаються в тонкій кишці. Оскільки LGS компрометує імунітет вашого організму, він є фактором, що впливає на хронічні захворювання, що спричиняють руйнування та загрозу життю. Кілька типів артритів, псоріазу, ВІЛ, хронічних захворювань печінки та захворювань підшлункової залози – це лише деякі з багатьох проблем зі здоров’ям, які мають зв’язок з LGS. Зверніться до свого лікаря-медика, якщо ви підозрюєте, що у вас є витоку кишкового синдрому. Хоча загальні дієтичні рекомендації можуть допомогти пом’якшити його симптоми, ваш лікар може рекомендувати певну дієту LGS, ліки та найкращий курс лікування для вашого індивідуального стану.