Дієта для людей, що приймають нурділ

Nardil – інгібітор МАО, тип препарату, який використовується для лікування депресії та, можливо, інших станів, таких як мігрені. Використання цього препарату вимагає внесення певних змін у ваш раціон, щоб запобігти потенційно серйозним ускладненням. Якщо у вас є якісь питання про те, що ви повинні і не повинні споживати під час використання Nardil, не соромтеся звернутися до лікаря.

Тірамін та МАО-інгібітори

Використовуючи Nardil, ви повинні обмежити споживання їжі та напоїв з високим вмістом тираміну. Це ліки блокує виробництво ферменту, що допомагає запобігти утворенню надлишкових рівнів в організмі. Занадто багато тираміну у вашій системі може призвести до серйозної гіпертензії, яка збільшує ризик серцевого нападу або інсульту.

Тірамин-багатих продуктів харчування та напоїв

Уникайте продуктів, які були мариновані, ферментовані, витримані, сушені, солоні або копчені. Приклади включають салями, пеппероні, печінку, капусту, соєвий соус, соус теріякі, тофу, темпе, натто та місо. Високо високі тирамин також мають сирі віком, таких як цегла, проволоне, моцарела, синій сир, швейцарський сир, сир чеддер, цельний сир і сир Стилтон. Інші проблеми включають продукти, що виробляються з дріжджами, всі види алкогольних та фасових бобів.

Інші міркування для Тіраміну

Окрім обмеження продуктів харчування, які, природно, містять тирамін, слід уникати їжі, яка може бути зіпсована або більше не свіжа, оскільки тірамін накопичується як харчовий вік. Фонд National Headache рекомендує вживати всі залишки протягом декількох днів. Якщо ви не думаєте, що будете їсти щось протягом цього періоду часу, заморозьте його або вийміть його. Уникайте зіпсованої їжі.

Інші міркування

Drugs.com рекомендує обмежити прийом кофеїну під час використання Nardil. Окрім необхідності обмеження алкоголю за рахунок вмісту тираміну, необхідно також запобігти надмірній сонливістю. Нарділ може викликати запор. Ви можете зменшити цей ефект, споживаючи дієту, багату на волокна, і пити багато рідини.