Домашні засоби для вушних інфекцій

Серед отиту або інфекції вух – це одне з найбільш поширених дитячих захворювань, але це рідше впливає на дорослих. Це може бути болісний досвід – і для батьків – стресовий. Доброю новиною є терапія для лікування інфекцій та зменшення болю та дискомфорту. Коли дитині чи дорослому ставиться діагноз вугрової інфекції, рекомендується проводити антибактеріальну терапію або тривожний період очікування із суворим спостереженням. Крім того, для лікування болю у вуха або лихоманки можна застосовувати пероральні ліки, домашні засоби, рецепти капель печінки та гомеопатичні або натуропатичні вушні краплі.

Пильно стежить

Оскільки багато вушних інфекцій відходять самостійно, особливо якщо вони викликані вірусом, лікарі рецептують антибіотики рідше для лікування. У випадках вушних інфекцій із сильним болем і підвищенням температури часто рекомендується антибіотикотерапія. Однак, згідно з рекомендаціями Американської Академії педіатрії 2013 року, якщо дитині 6 місяців або старше діагностується несерйозний гострий середній отит, рекомендується проводити антибіотикотерапію або пильно спостерігати – період спостереження з близьким спостереженням. Це рішення приймається спільно між дитячим педіатром та батьком або опікуном. Надійне очікування передбачає домашнє спостереження, і якщо протягом 48-72 годин після появи симптомів вуха не відбувається поліпшення або якщо симптоми погіршуються, антибіотикотерапія буде призначена.

Ліки та засоби домашнього вжитку

Біль є головним симптомом вушної інфекції. Але, як повідомляється в звіті “Педиатрия” за березень 2013 року, антибіотики не забезпечують ефективного знеболення протягом перших 24 годин. З іншого боку, засоби для профілактики знеболюючих засобів, такі як ацетамінофен або ібупрофен, можуть ефективно лікувати біль у вухах у перший день, а також лікують, інший типовий симптом вушної інфекції. Дослідження 171 дитини з вушними інфекціями, опубліковане в травні 2003 р. У журналі “Педіатрія”, показало, що натуропатичні трав’яні капельки служать для полегшення болю. У дослідженні також було зроблено висновок, що незалежно від лікування, у більшості дітей біль у вусі розчиняється через 2 – 3 дні. Крім того, домашні засоби, які іноді використовуються для лікування захворювань вуха, включають в себе нагрівання або холодну упаковку на слух або забезпечення комфорту, відволікання та масажу

Інші засоби захисту

Інші засоби для лікування захворювань вух включають медикаментозних анестезіологічних вушних крапель, щоб зневажати біль, або Отікон, натуропатичний кашкет. Отікон – це олійне масло, яке містить екстракти часнику, звіробою, календули або калини, а також цвітну рослину. У дослідженні, опублікованому в листі 2001 року в журналі “Педіатрія”, Отікон порівнювали з традиційними анестетичними вушними краплями, і вони виявили, що вони однаково ефективні для полегшення болю у вуха. Іншим засобом лікування є гомеопатичні вушні краплі, які готують гомеопатичні практикуючі на основі індивідуальних симптомів дитини. Комерційні гомеопатичні вушні краплі також доступні за допомогою лічильника, наприклад, хірургічні краплі Hyland. Хоча ці безконтактні вушні краплі призначені для того, щоб заспокоїти біль у вухах, існує лише обмежені дані, які демонструють ефективність.

Попередження та застереження

Хоча антибіотики відчувають ризик, включаючи потенціал для розвитку резистентності до бактерій, які мають алергічну реакцію або мають несприятливий побічний ефект, таких як діарея, вони іноді гарантовані. Наприклад, антибіотикотерапія потрібна, якщо серцева інфекція вашої дитини є серйозною, а необроблені вушні інфекції можуть призвести до серйозних ускладнень, включаючи втрату слуху. Якщо ви підозрюєте, що ви або ваша дитина страждають на інфекцію вуха, зверніться до лікаря. Симптоми важкої інфекції включають підвищення температури в 102,2 F або більше, біль у вухах, які є середніми або важкими, або біль у вусі, який зберігався протягом більше 48 годин.