Дихальні вправи, щоб втратити живіт живота

Втрата жорсткого жиру в животі вимагає відданості послідовному тренуванню та здоровому харчуванню. Це може здивувати вас, дізнавшись, що дихальні вправи можуть також допомогти вам схуднути, зменшивши стрес і покращуючи вашу здатність здійснювати більш інтенсивний розвиток. Почніть спеціальні вправи для дихання три-чотири рази на тиждень, а також серцево-силові тренувальні режими, щоб втратити жир у всьому тілі, включаючи живіт.

Удосконалення моделей дихання допоможе вам ефективніше працювати, тобто ви можете працювати більш інтенсивно або надовго, щоб спалити більше калорій. Погані види дихання – такі як дихання надмірно або дихання – можуть залишити вас несподівано, скоротити тренування і мінімізувати вашу втрату ваги. Щоб схуднути, ви повинні робити серцево п’ять разів на тиждень для 45-хвилинних сеансів із помірною напругою, за якими можна вести розмову. Навчіться природно дихати з діафрагми, залучаючи м’язи черевної порожнини, коли ви видихаєте і вдихаєте, а не просто дихаєте з грудної клітки та сундуків. Ваша черевця повинна нагріватися трохи, коли ви дихаєте і випаровуєте, коли ви видихли. Це допоможе вам працювати довше і важче, дозволяючи спалити більше калорій.

Тренер та співробітник “Forbes” Дженніфер Коен стверджує, що уповільнення дихання допоможе зменшити жир. Коли ви будете напружені та напружені, ваше дихання, швидше за все, буде швидшим, неглибоким і нерегулярним. Не тільки важко тренуватися, коли ви перебуваєте в стані стресу, але організм також виділяє більше кортизола, гормону стресу, який веде до накопичення жиру, особливо на середній частині тіла. Уникайте посилення ваги, дихаючи глибоко і видихаючи повільно, підраховуючи від трьох до семи підрахунків, подовжуючи ваші видиху, коли покращується дихання. Спробуйте повторити заспокійливу мантру, наприклад, “уповільнити” з кожним видихом, щоб посилити більш повільний спосіб дихання.

Вправи з дихання в рот знижують стрес, загальний інгібітор втрати жиру. Ця вправа також створює тиск у черевній порожнині для збільшення тонусу. Спробуйте цю вправу в сидячому або лежачому положенні. Відкрийте рот під час вдиху та видиху, зосереджуючись на підрахунку до 10 з кожним вдихом. Ваше видихування має бути довшим, ніж вдихання, а це означає, що якщо ви вдихнете на шість розрядів, то видих повинен складати 12 балів. Почніть повільно, вдихаючи два-чотири рахунки, після чого витягують від чотирьох до восьми грамів. Повторіть серію тричі протягом трьох сеансів на день.

Методи дихання можуть допомогти вам знизити рівень стресу для втрати ваги, але кардіотренажери, тренування сили та живильна дієта є абсолютними ключами для довготривалого успіху ваги. Дієта з багатими поживними речовинами, яка фокусується на овочах, м’ясних білках та здорових жирах замір, усунувши або значно зменшуючи поліненасичені жири та цукор, допоможе вам скоротити жир для легшого стану тіла.

Дихати, бігати, спалювати калорії

Менш напруження, більше втрати жиру

Дихати з рота

Інші фактори