Дитяче запор і солодка картопля

Управління запорами у дитини може бути складним. Дитина, яка стає запором, має труднощі з проходженням кишечника, а стілець стає міцним і сухим. Вона може напружуватися або жартувати під час процесу, і табуретки часто невеликі. Харчування вашої дитини певними продуктами, такими як солодка картопля, може допомогти їй запобігти запорам або вирішити цю ситуацію, якщо це станеться. Проконсультуйтеся з педіатром вашої дитини, якщо запор не зникне.

Солодка картопля

Хоча вони мають частину однойменного назви, солодка картопля насправді не є картоплею взагалі. Хоча картопля – це види рослин, відомі як бульби, солодка картопля походить від родини ранку-слави і являє собою тип зберігання кореня. Ці здорові продукти містять вітаміни А і С і є джерелом вуглеводів. Ви можете приготувати солодку картоплю за допомогою різних способів, таких як смаження або смаження, вони також можуть бути використані як дитяче харчування. Багато людей починають давати своїм дітям лляні овочі, такі як солодка картопля, приблизно через 4 місяці, коли вони починають їсти тверду їжу. Солодка картопля – це серед продуктів, які можуть їсти немовлята, які також ефективні при вирішенні запорів, передає Akron Children’s Hospital.

Запор

Запор виникає, коли в шлунково-кишковому тракті недостатньо води, щоб м’язи були стільцями. Якщо організм споживає занадто багато води під час травлення, стілець стає важким і важко пройти. Запор не стосується фактичної частоти стілець. Залежно від дієти вашої дитини, може бути нормальним для її руху кишечника лише один раз кожні пару днів. Запор може також статися, коли ви вводите нову їжу вашої дитини. Діти, що годуються груддю, часто мають стілець м’яких, ніж м’яких дітей, які отримують формулу.

Волокно

Солодка картопля може працювати, щоб запобігти запорам у вашої дитини, оскільки вони містять клітковину. Волокно виявлено на деяких рослинних продуктах, це частина рослини, яка не перетравлюється. Коли воно рухається через шлунково-кишковий тракт, волокна вбирають у воду певну кількість води, м’які та легко пропускають табуретки. На половину, приготована солодка картопля без шкіри містить 3,9 г клітковини. Якщо ваша дитина стає запором, і їй більше 4 місяців, ви можете надати їй порцію напруженої солодкої картоплі щодня, щоб допомогти регулювати стілець.

Значущість

Якщо ви помітили, що під час перебігу кишечника ваша дитина руйнує або напружується, це не обов’язково означає, що вона запотіває. Для деяких немовлят це нормально під час руху кишечника, якщо стілець не є твердим і сухим. Якщо ваша дитина страждає запором, і ви намагаєтеся надати їжу напруженої їжі, наприклад, солодкої картоплі без тривожної допомоги протягом три дні, вам слід зателефонувати своєму лікарю для подальшої консультації щодо лікування цієї ситуації.