Дискретний спосіб для підлітків носити жіночий продукт

Періоди є фактом життя дівчат-підлітків, але це не означає, що ваша донька хоче рекламувати, що це її час місяця. Однак вашому підлітку доведеться нести поставки з нею, коли вона йде в школу, роботу або позашкільну діяльність. Замість того, щоб просто кинути їх у свій рюкзак або гаманець, вона може носити їх більш обережно, щоб їй не потрібно було повідомляти світові про свій приватний бізнес.

Чохол для носіння

Багато марок тампонів і тампонів продають футові, які виглядають як мініатюрні макіяжні гаманці. Футляри для перенесення звичайно виготовляються з яскравою тканиною або привабливими візерунками. Мішки достатньо малі, щоб вони незрозуміло підходили до гаманця або рюкзака вашого підлітка. Оскільки ваш підліток, швидше за все, буде потрібно змінювати площадку кожні три-чотири години в важкі дні, футляри для транспортування, як правило, досить великі, щоб тримати два або три подушки. Футляри для тампонів можуть бути трохи меншими, але вони мають три або чотири тампони.

Маленька сумка

Будь-який маленький мішок, який ви розмістите біля будинку, буде працювати як невідкладний спосіб для вашого підлітка нести жіночі продукти гігієни, які вона потребує. Маленький гаманець для макіяжу є одним з варіантів. Це також зручно, тому що ваш підліток може ковзатись кількома прокладками або тампонами, а також макіяж, який вона зазвичай несе з собою. Гаманець монети є ще одним варіантом, який досить малий, щоб відповідати прокладкам або тампонам, але це також досить обережно, щоб не поділитися особистим бізнесом з тими, хто навколо неї.

На її особу

Ваш підліток може втиснути в кишеню подушечку або тампон, щоб тримати його прихованим, поки вона не потребує цього. Якщо їй не зручно робити це, вона може намагатися приклеювати її на біч її бюстгальтер, в її носок або в черевик або черевик. Тампони, що не є аплікаторами, менші, ніж традиційні тампони та прокладки, тому вони є одним з найкращих варіантів для того, щоб приховати на ній особу.

Домашні справи

Допоможіть своїй дочці зробити домашню справу. Виріжте два квадрати друкованої тканини, зшиті три сторони разом і використайте сумку як дискретне приховуюче місце, яке легко вписується в гаманець або рюкзак. Якщо ваш підліток знає, як в’язати або в’язати гачком, рекомендуйте їй зробити справу, яка може подвоїтись як ланцюжок ключів. Вона може ковзати поставки всередину, зв’язати верхню заглушку та прикріпити її до ключа або ремінця для рюкзака.