Датування після смерті дівчинки

Втрата дівчини може бути настільки ж серйозною, як втрата подружжя, в залежності від відносин між вами і вашою колишньою подругою, як довго ти даєш, і якщо ти закохався в неї. Це звучить серйозно, коли хтось втрачає дружину, але втрати коханої, незалежно від назви, може бути руйнівним. Стрибання назад на сцену знайомств може прийти з безліччю перешкод і ударів.

Етапи скорботи

За даними Helpguide.org, психіатр Елізабет Кублер-Росс визначила п’ять основних етапів горя: заперечення, гнів, переговори, депресія та прийняття, однак кожен горем по-різному. Ви не можете йти прямо від заперечення до гніву, щоб торгуватися. Замість цього ви можете піти від заперечення до гніву і повернення до відмови. Як тільки ви приймете до прийняття, ви зможете мати інші здорові романтичні відносини.

Міркування

Коли ви починаєте знайомство знову, ви можете почувати себе сумними, злісними, щасливими або винними. Багато чоловіків і жінок важко уявити, як довго вони повинні чекати ще до знайомства. Деякі з них здаються готовими через короткий проміжок часу, тоді як інші роками переживають горе. Незалежно від того, як довго ви будете чекати на сьогоднішній день, ви, ймовірно, відчуватимете звинувачення в провині, задаючись питанням, чи зможе ваша подруга схвалити її, зазначає Андреа Сакс в своєму інтерв’ю журналу “Час” з клінічним психологом Джудіт Сіллз. Ці почуття є нормальними, і ви повинні дозволити собі відчувати себе, як ти відчуваєш.

Знайомство знову

Коли ви починаєте знайомство знову, ви повинні бути добрими для себе. Ідіть так повільно, як вам потрібно. Можливо, вам знадобиться час, перш ніж дозволити собі повністю підключитися до іншої людини, тому що ви можете побоюватися втратити іншу особу, яка вас турбує. Під час першої пари дат з новою особою, не виховувати смерть вашої подруги. Це може бути забагато для вашої дати обробки. Якщо вона запитає вас, що сталося з вашими останніми стосунками, ви можете сказати їй, але не зупиняйтеся на цьому.

Неправильні уявлення

Ніхто не повинен судити когось за датування знову після смерті подруги або хлопця. Коли людина починає датування знову, це зовсім не означає, що він закінчив сумувати за втрату своєї подруги або що відносини йому не важливі. Це не означає, що він не любить її, якщо скоро він починає датування. Можливо, це означає, що він кричав, бажаючи спілкування, як у нього з подругою, і бажаючи ще тісного зв’язку з кимось.

УВАГА

Якщо ви починаєте знайомство занадто рано, перш ніж ви будете готові, ви можете потрапити до сумніву та безнадійності. Якщо ви не готові, ви, мабуть, подумаєте про вашу подругу, як вона реагує на різні ситуації і що вона скаже під час цієї дати. Ви можете говорити про неї дуже багато, що може бути незручно для вашої дати, про яку ви просто дізнаєтеся. Знайомство може здатися безнадійним після декількох поганих дат. Якщо це, здається, справа, займе деякий час до наступної дати.