Всі натуральні спалювальні добавки

Знаючи про природні втрати жиру, доповнення можуть зробити різницю між зменшенням розміру талії та лише зменшенням розміру вашого кошелька. Дослідження, проведене дієтологом Лорен Келі, заявляє, що один з трьох людей буде мати дієти в будь-який момент часу, лише одне з 20 досягти мети ваги. Щоб уникнути додавання до цієї статистики, є кілька речей, які слід знати про добавки до втрати жиру, що може заощадити ваш час і гроші. Перед використанням цієї інформації зверніться до свого медичного працівника.

Факти

Закон про охорону здоров’я та освіту з дієтичним харчуванням визначає “натуральний” як щось, що не додає кольору, штучного смаку або синтетично не виробляється. Адміністрація США з харчових продуктів і медикаментів визначає харчові добавки як будь-яку комбінацію: Вітамін, мінерал, рослинний або рослинний, амінокислота або концентрат, метаболіт або екстракт. Це важливе відмінність при придбанні живильної добавки . Багато продуктів згоряння жиру можна краще класифікувати як фармацевтичні препарати, ніж вітаміни, трави або рослинні речовини. Ви хочете мати натуральний вигляд, тому що вони часто безпечніші, більш ефективні на довгостроковій перспективі і корисні для здоров’я.

Зелений чай

Зроблено з листя рослини camellia sinensis, зелений чай знижує процес окислення, що допомагає зберігати велику кількість поліфенолів, що називаються катехінами. Через ці катехіни, зелений чай має здатність стимулювати втрату жиру під час фізичних вправ та сидячих. Зелений чай також містить кофеїн, який, як показують, збільшує витрати енергії після споживання. Екстракт із зеленого чаю доступний у капсулах або в пакетах з свіжого чаю. Не всі жири рівні, деякі хороші, деякі погані. Ви хочете знайти тих, що знаходяться в лососі, скумбрії та інших жирних риб. Зокрема, омега 3 є протизапальною, що покращує здоров’я. Цей жир також сприятливо впливає на схуднення та склад тіла. Учасники дослідження, опубліковані в “Американському журналі клінічного харчування”, втратили більше жиру, споживаючи одну жирну рибну їжу в день або використовуючи омега-3 капсули, ніж ті, хто цього не робив.

Переваги

Використання будь-якого або всіх цих натуральних жирових добавок разом із здоровою дієтою та регулярними фізичними вправами може призвести до різкої втрати жиру та повторного складання тіла. Прямий ефект від втрати ваги та збереження здоров’я включає знижений ризик серцево-судинних захворювань, діабету та інших питань, пов’язаних з ожирінням. Непрямі пільги можуть включати підвищену довіру, почуття благополуччя та збільшену енергію.

Неправильні уявлення

Хоча добавки, що спалюють жир, можуть призвести до значної втрати жиру, слід застосовувати обережність. Може бути спокусливо думати, що якщо трохи отримаєте вам результати, то більше отримаєте ще більші результати, що не так. Наприклад, занадто багато кофеїну може спричинити головні болі, залежність і трясіння, якщо взяти занадто високу дозу. Дотримуйтесь усіх інструкцій щодо етикетки.

Білок і жир

Є багато видів спалювання жиру добавки, які діють на тіло по-різному. Нижче наведені три найпопулярніші з них: легко доступні, доступні та високоефективні. Збільшення споживання білків має бути у верхній частині списку, і ось чому. Дослідження, опубліковане в “Журналі харчування та метаболізму” у 2008 році, показало, що особи, які споживали 125 г білка на день, втратили 3,3 кг більше жиру, ніж ті, хто стежив за дієтою з низьким вмістом білка. Підвищення дієтичного білка є ефективним, оскільки воно допомагає зберегти м’язову масу, що потребує більшої енергії, ніж жир.

Дієтичні добавки можуть не бути ризикованими для певних груп населення. Деякі добавки можуть взаємодіяти з ліками від рецепту, що може бути небезпечним для життя. Перед покупкою або використанням будь-яких добавок зверніться до свого лікаря або медичного працівника.

Міркування