Ви повинні носити шкарпетки під час йогої?

Як тільки ви входите в студію йоги, ви не тільки проливаєте ваші упередження та ваші заборони, але і ваші шкарпетки. За винятком Савасани або Трупи, після закінчення практики йоги, де заохочується стати комфортним і теплим, у класі йоги немає місць для шкарпеток.

За межами студії йоги ви можете носити те, що вам подобається на ногах: від байкерів до фліп-флоп. Це особистий вибір. Проте для йоги взуття та шкарпетки можуть бути обмеженими. Ваші ноги не повинні пристосовуватися до нерівномірних поверхонь, коли ви носите черевики, і це обмежує здатність вашої ноги. Коли ви практикуєте йогу в босих ногах, ви дозволяєте їм робити невеликі коригування, і ваші арки починають підтримувати себе, а не підтримують взуття.

Постійні позі йоги засновані на заземлення вашого тіла на землі. Якщо у вас є такий бар’єр, як носок між вами та вашою платформою, килимок для йоги може перешкодити вашій практиці. Для стояння врівноважених позах, таких як дерево та орли, коли ви стоїте на одній нозі, ваші пальці поширюються на підтримку і забезпечують стійкість вашого тіла. Ви також не можете поширювати свої пальці, якщо ви носите шкарпетки. Під час таких позах, як собака, що стоять вниз, коли ви підтримуєте себе на руках і ногах, шкарпетки можуть зробити ваші ноги слизькими, і ваш фокус може перейти від релаксації до стабільності.

Якщо під час практики йоги ваші ноги дуже пітні, і це ставить проблеми зі стабільністю, носок для ніг може бути вашим рішенням. Шкарпетки для ніг відокремлюють ваші пальці і залишають їх підданими, тому ви можете їх поширювати та рухати окремо. Носок для ніг накриває м’яч вашої ноги, вашу арку, п’яту та гомілку. Нитки носків для ніг є липкими, щоб допомогти вам залишатися на вашому килимі.

Там можуть бути мікроорганізми на підлозі або на килимах йоги в студії йоги. Видалення черевиків перед входом в студію – це один із способів зменшення кількості мікроорганізмів на підлозі. Якщо ви носите шкарпетки як зародок зародка, замість цього подумайте про використання антибактеріальних серветок на килимку до і після вашої практики або мити руки та ноги мильною водою протягом 20-30 секунд до та після практики йоги.

Повернутися до природи

Слизь уперед

П’ять Toe Solution

Ні заборонених заболеваній