Ви можете використовувати вівсянку для видалення вугрів?

Вівсяна каша – це більше, ніж простий сніданок. Добре смачне зерно, збагачене поживними речовинами, безпечно для місцевого застосування, щоб виграти ряд шкірних покривів, у тому числі вугрів та чутливу, роздратовану шкіру. Вівсяна каша працює як ніжний натуральний миючий засіб і відшарування, послаблюючи забиті пори, які ведуть до вугрів. Він також містить сильнодіючі антиоксиданти і забезпечує помірне протизапальну дію. Використовуйте вівсянку в поодинці або з іншими натуральними інгредієнтами, щоб зробити різноманітні процедури для обличчя. Завжди мийте руки та обличчя перед нанесенням на обличчя овсянки, потім промийте вівсянку з теплою водою.

Готуйте партію вівсянки відповідно до вказівок на етикетці та дайте їй охолонути, поки вона не буде зручно доторкатися. Погладьте вівсянку на обличчя, але уникайте чутливої ​​області навколо очей. Опустіть чисту, м’яку ганчірку у теплій воді, потім вичавіть надлишку води та накрийте теплою особою. Почекайте 15-20 хвилин, потім промийте.

Поєднуйте знежирену вівсянку та простий, знежирену йогурт, щоб зробити ніжну маску для обличчя. Використовуйте приблизно 3 столові ложки йогурту та 2 столові ложки вівсяної каші, потім перемішуйте у вичавленні лимонного соку і кілька крапель оливкової олії. Погладьте суміш на шкіру і залиште її протягом 5 – 7 хвилин, перш ніж полоскати.

Створіть ніжний ексфоліант, змішуючи рівними частинами вівсянки та мигдалем, потім розбризуйте їх у блендері, кухонному комбайні або кофемолці. Помістіть невелику кількість суміші в руку та додайте кілька крапель води, щоб створити пасту. Масаж пасту обережно у вашу шкіру, потім змийте.