Ви зажигаєте більше жиру, тримаючи на рейках на біговій доріжці чи ні?

На вашій біговій доріжці, ймовірно, поруччя з фронту та боків призначені, щоб допомогти новим користувачам відчувати себе більш збалансованим і безпечним під час ходьби або бігу. Ви можете виявити, що коли ви тримаєте на цих рейках, ви можете здійснювати тренування швидше або з більшою нахил. Тим не менш, тренування на біговій доріжці під час тримання на перилах фактично зменшить кількість жиру, який ви втратите від тренувань.

Однією з причин, завдяки якій ви спалюєте менше калорій на біговій доріжці, тримаючи поручні, є те, що ви починаєте підтримувати вашу вагу тіла вашими руками під час ходьби або бігу. Сертифікований персональний тренер Майк Бехкен заявив про AsktheTrainer.com, що тримання на поручці бігової доріжки – це схоже на використання мотузки, щоб піднятися на крутий пагорб. Це займає значну кількість робочого навантаження з ваших ніг і розміщує його на ваших руках. Це зменшує, наскільки важко працює ваша серцево-судинна система під час вправи, навіть якщо швидкість бігової доріжки збільшується. Тому ви спалюєте менше калорій, ніж зазвичай.

Інша причина, по якій ви спалюєте менше калорій, тримаючи на поручнях біговій доріжці, полягає в тому, що ваша рука знаходиться в статичному положенні. Коли ви зазвичай ходите або бігаєте, ви рухаєте гойдання з боків, таким чином, м’язи в спині та руках спалюють калорії, коли вони стикаються і розслабляються з кожним рухом. Тримаючи на поручнях, ви значно зменшите кількість, на яку ви працюєте, ці м’язи та скорочуєте калорії, які ви спалюєте.

Американський коледж спортивної медицини в своєму керівництві з використанням бігових доріг стверджує, що єдиний раз, коли треба використовувати поручні на біговій доріжці, коли ви встановлюєте обладнання або якщо ви збираєтеся падати. Навіть якщо ви не знайомі з бігом на біговій доріжці або спочатку почуваєте себе незручно, спробуйте якнайшвидше відпустити рейки і ходити або бігати, як звичайно, щоб краще почувати себе машиною.

Один із способів збільшення горіння калорій за допомогою бігових доріг – це включення інших вправ, крім ходьби у середині вашої процедури. За даними Державного університету Вебера, додавання хвилини довгих інтервалів на воріт поруччя не дозволить вам досягти фітнес плато, щоб ви продовжували худнути. Прикладом цього типу вправ може стати затримка вашої бігової доріжки вниз до 1 або 2 милі в годину, потім тримайтеся на поручнях і виконуйте глибокі кроки, що лежать, під час прогулянки по машині. Це не тільки спалює калорії під час тренувань, але і створює калорійне спалювання м’язової м’язової маси у ваших стегнах і глютенах.

Зниження ваги тіла

Залучення м’язів

Правильне використання поруччя

Інші види використання