Випічка содової пасти для лактобактеріальних інфекцій

Lactobacillus, також називається Lactobacillus acidophilus, – це тип звичайних бактерій, який живе в кишечнику та піхві. Бактерії допомагають підтримувати нормальний рівень кислотності в піхві. Коли кількість лактобацил у вашому піхві збільшується або зменшується, ви можете розвинути інфекцію, яка називається бактеріальним вагінозом. Ліки призначаються для інфекції Lactobacillus, але домашні засоби, такі як випічка соди, можуть допомогти зняти ваші симптоми, поки ліки протистоять інфекції.

Лактобацил

Лактобацил є корисною бактерією, яка живе у вашої піхви. Цей штам бактерій допомагає запобігти вагінальні інфекції, підтримуючи рівень здорової кислоти. Lactobacillus також зберігає вашу піхву здоровою, запобігаючи вирощуванню шкідливих бактерій. За даними MayoClinic.com, застосування місцевих лактобактерій в піхву може допомогти лікувати бактеріальний вагіноз, стан, який пов’язаний із кількістю лактобацил у вашому піхві.

Бактеріальний вагіноз

Бактеріальний вагіноз – це тип інфекції, який виникає при порушенні балансу бактерій вашої піхви. Коли шкідливі бактерії ростуть і перевищують кількість лактобацил, хороших бактерій, розвивається інфекція. Незахищений секс і часті зношування можуть збільшити ризик розвитку бактеріального вагінозу, оскільки ці дії можуть перешкоджати нормальному балансовому балансу. Симптоми бактеріального вагінозу включають тонкі, сіруваті піхвові виділення, рибний піхвовий запах, піхвовий свербіж, біль під час статевого акту, печіння при сечовипусканні та вагінальні кровотечі. Антибіотики є призначеним курсом лікування. Вони знищують шкідливі бактерії, тому ваше тіло здатне відновити нормальний баланс балансу. Деякі домашні засоби можуть допомогти полегшити ваші симптоми, але вони не будуть лікувати інфекцію.

Харчова сода

Оскільки інфекція Lactobacillus порушує нормальний баланс вашої піхви, питна сода може полегшити ваші симптоми, відновлюючи нормальний рН. Відповідно до Посібника Merck, ви повинні зберігати свою вульву та піхву як можна більш чисту, доки не з’явиться інфекція. Крім того, щоб уникнути використання мила, ви не повинні використовувати місцеві процедури, якщо ваші антибіотики не мають кремової форми. Не використовуйте пасту для випічки соди, щоб полегшити ваші симптоми. Замість цього запустіть ванну з випічкою соди. Посипати питну соду в теплу ванну і перемішати рукою, поки вона повністю не розчиниться. Замочіть у ванні і сода для випічки може полегшити свербіж і біль, пов’язану з інфекцією лактобактерій.

Міркування

Якщо ви розвиваєте симптоми бактеріального вагінозу, негайно зв’яжіться з вашим лікарем. Не намагайтеся самостійно лікувати інфекцію лактобактерій. Оскільки це бактеріальна інфекція, антибіотики необхідні, щоб повністю позбавити вас організм від інфекції. Під час лікування, уникати статевого акту та душування. Реакції на бактеріальний вагіноз є загальними, повідомляє MayoClinic.com. Використовуйте захист під час статевого акту, не зачіпайте та використовуйте м’яке мило, щоб зменшити ризик майбутньої інфекції.