Велосипедний і підошовний фасціїт

Підошовний фасціїт – це звичайна травма у спортсменів, особливо бігунів. Якщо ви страждаєте від підошовного фасціїту, це не обов’язково означає, що ви повинні зупинити велосипед. Проте, важливо визначити причину болю, перш ніж продовжити режим вправ. Продовження фізичних вправ, поки симптоми все ще присутні, можуть призвести до хронічного запалення та більш тривалого часу відновлення. У більшості випадків, з невеликим відпочинком і належним лікуванням, спортсмени знову опиняться на ногах в найкоротші терміни.

Про

Коли підошовна фасція, або товста тканина в нижній частині стопи, яка з’єднує п’яту з пальцями, стає надмірною, вона запалюється. Цей стан називається підошовним фасціїтом. Це запалення ускладнює ходити і виконувати певні рухи стопи. Це може бути викликано взуттям з поганою підтримкою, різким збільшенням ваги, проходженням на великі відстані, особливо на схилах або на нерівних поверхнях, або жорстким ахілловим сухожиллям. Люди, чиї ноги мають високу арку або плоскі ноги, також схильні до підошовного фасціїту. Велосипедисти, які надмірно кидають каблуки або які ставлять надмірно тиск на ноги, коли вони можуть піднятися, також піддаються ризику.

Симптоми

Біль і жорсткість у нижній частині п’яти є загальними симптомами підошовного фасціїту. Біль може бути гострим або нудним і, як правило, найгіршим спочатку вранці. Підйом по сходах і довгий час стояння також є болючим і може супроводжуватися набряком, почервонінням або ніжністю п’яти. Болі можуть розвиватися швидко після початку діяльності або займати більше часу для розвитку.

Лікування

Припиніть активність, яка спричиняє біль і лід, або занурите уражену ногу в відро з льодяною водою, а потім обережно масажіть арку. Ви також можете тримати арку вільною, загорнутий її на тенісний м’яч. Також візьміть протизапальну білковий рецепт без рецепта і спочатку поставити ногу. Працюйте над розпуском вашої телячої мускулатури та ахілового сухожилля з щоденним розтягуванням. Якщо симптоми все ще зберігаються через два тижні, зателефонуйте своєму лікарю.

Інші міркування

Важливо, щоб спортсмени носили взуття, які підтримують арку і мають достатньо вигин у м’ячі стопи. Це також стосується велосипедистів. Велосипедисти повинні носити міцні черевики для підтримки арки і розглянути можливість додавання підкладки, якщо вони мають високі дуги або плоскі ноги. Бігуни повинні робити те ж саме, і вони часто знайдуть полегшення велосипедного руху, коли вони відновлюються з підошовного фасціїту, тому що це мало впливу діяльності. Обидва велосипедисти та бігуни, що мають біль у нозі, повинні цикл у низькій передачі у високій каденції, щоб не дратувати ногу.