Велосипеди для людей з ожирінням

Люди з ожирінням часто дивляться на велосипед як спосіб схуднути. Велосипед допоможе скинути зайві кілограми, але тільки в тому випадку, якщо він поєднується із здоровим харчуванням та іншими способами втрати ваги. Деякі трохи людей з надмірною вагою, які намагаються скоротити частоту на великих відстанях, часто вважають, що вони набирають ваги, тому що важке фізичне навантаження підвищує апетит. Перший виклик ожирінням людини – знайти правильний велосипед, а середній 10-ступінчатий швидкість не підтримує 300 або 400 фунтів.

Магазини та сайти

Перевірте місцеві магазини велосипедів і перегляньте веб-сайти, щоб знайти велосипеди для великих людей. Деякі компанії спеціалізуються на велосипедах для дуже важких людей. Вони зазвичай мають міцні сталеві рами, набагато важчі, але набагато міцніше, ніж легкий вуглець або інший метал, що використовується на велосипедах загального призначення. Деякі компанії гарантують велосипеди до 550 фунтів. Багато пропонують велосипеди для 300-фунтів.

Жирні шини та диски

Отримайте велосипед із жирними шинами та міцними дисками та спицями. Супертонкі шини з 1/4 дюйма або менше гуми на дорозі чудово підходять для перегонів, але не для важкоатлетів. Широкі колісні диски та великі шини підтримують вагу краще, але повинні бути на важких важелях з міцними сталевими спицями. Багато гірських велосипедів шини та обода добре працюють для великих людей, оскільки вони побудовані, щоб витримати стрибки і відмов на жорстких скелях.

Великий сідло та педалі

Знайдіть велике місце. Навіть багато гастрольних байкерів, які регулярно розміщуються, виглядають як альтернативи традиційному тонкому місцю велосипедів, але для більшої людини необхідне ширше місце. Знайдіть найсильніший сидіння, який ви можете отримати, і переконайтеся, що його можна надійно закріпити, щоб він не прослизнув під тиском. Отримати більші педалі теж ширше і товщі, ніж звичайні педалі. Використовуйте металеві педалі, а не будь-які зроблені з деяких легких композитів.

Крейсер або трік

Купуйте стиль крейсер, з нижнім стрижнем для легшого монтажу. Багато важких людей вибирають рамку, подібну до старомодного “дівчачого велосипеда”, а верхній рама чітко схиляється до місця посади. Розглянемо триколісний велосипед – низки виробників зараз виробляють триколісні цикли, які стабільніші для перевантажених вершників.

Подивіться на лежачі стилі, де гонщик сидить за більш нормальним кутом, ніж на підніжку сідла. Лівець може дозволити собі таку ж кількість вправ, але з меншим навантаженням на спину та інші м’язи. Легкі велосипеди також легше кріпляться і менш схильні до перекидання, важливим аспектом з надмірно важкими гонщиками.

Майте будь-який велосипед розміром, щоб відповідати гонщикові. Висота сідла, розміщення рульового керування, довжина кривошипа педалі, навіть висота та довжина рами все це впливає на комфорт вершника та можливість їздити легко. Тіло людини контактує з велосипедом у трьох областях: кермо, сидінні та педалі. Якщо ці позиції не є зручними, вершник не буде зручним і не буде їздити так само, як далеко чи часто. Хтось висотою 6 футів на 5 дюймів не підійде належним чином на велосипеді, побудованому для 5-футів людини.

Огієнти

Розмір велосипеда