Біль у животі після вагітності

Нові матери можуть бути розчаровані, щоб виявити, що біль у м’язі живота не закінчується з пологів. Це триває, принаймні, перші кілька днів після пологів, іноді навіть довше, залежно від причини. У більшості випадків це нормально, але жінки все ж таки повинні залишатися в тісному контакті зі своїми лікарями або акушерками, тому можуть бути виявлені будь-які серйозні ознаки.

Що таке Нормальне

Оскільки матка контрактує до свого нормального розміру, у матері з’являться післяпологові болі. Вони, як правило, більш інтенсивні під час грудного вигодовування та з кожним наступним народженням. Післяродові болі зазвичай зупиняються протягом трьох-чотирьох днів після пологів; м’язи черевної порожнини істотно ослаблені і витягнуті після типової 40-тижневої вагітності. Вони можуть відчувати себе злегка боляче, оскільки вони адаптуються до нової норми організму, що може займати кілька місяців. Кесарів розтин викликає інтенсивні болі у животі, які можуть тривати кілька тижнів.

Що таке ненормальне

Біль у животі має постійно покращуватися, навіть у випадку народження кесарева розтину. За даними Американського Конгресу акушерів-гінекологів, погіршення болю може свідчити про серйозну інфекцію. Жінки повинні негайно звернутися до своїх лікарів або акушерок, якщо це так.

В’язання живота

За словами Карла Махлуфа в культурних перспективах з питань репродуктивного здоров’я, стовбуровий зв’язок практикується в усьому світі протягом століть. Кожна культура має інше ім’я для практики щільного обгортання живота матері з тканиною в безпосередній післяпологовий період. Це утримує м’язи шлунку міцно і допомагає матері повернути свою основну силу. Деякі культури вважають, що зв’язок живота допомагає рухати застійну кров через тіло.

Ліки

ACOG рекомендує знеболюючий препарат без рецепта, такий як ацетамінофен або ібупрофен, для більшої біль у животі. Лікарі обговорять лікування кесаревого розладу з пацієнтами, але зазвичай це включає в себе комбінацію безрецептурних засобів для боротьби з болі та наркотиків, таких як гідрокодон або оксикодон.

Трави

Акушерки виступають за використання трав для післяпологового болю у животі в животі. Акушерство Сьогодні рекомендує матус, кора суглобів, кору бавовни, чорна ялина, лаванда, ромашка та лимонний бальзам. Ці трави можна взяти як чай або настойку. Не приймайте трави для будь-яких цілей без дозволу лікаря.