Алое вера гелю як зморшки редуктор

Найчастіше використовується як місцеве засіб для захисту від засмаги, але гель алое вера може мати інші переваги для вашої шкіри, включаючи запобігання або лікування зморшок. Рідний в Африці, алое рослина дає гель з його м’ясисті листя і має давню історію використання при обробці порізів, подряпин і опіків. Поговоріть зі своїм лікарем перед використанням гель алое вера для зморшок, особливо якщо у вас є чутливість до шкіри або алергія.

Переваги

За даними Медичного центру Університету Пітсбурга, алое віра має багато потенційних переваг для вашої шкіри, включаючи лікування наслідків старіння на шкірі. Алое також може допомогти при лікуванні опіків, виразки шкіри та ран. Алое може заспокоїти вашу шкіру та запобігти пошкодженню сонячних опіків, відзначає Університет Мічиганської системи охорони здоров’я. Ці переваги разом із обробкою сухої шкіри можуть призвести до запобігання або зменшення зморшок.

Функція

Гель Aloe vera містить полісахариди, такі як acemannon та інші хімічні компоненти, які, як видається, стимулюють регенерацію шкіри та зцілення, вважає Університет Мічиганської системи охорони здоров’я. Відзначається, що компоненти алое мають протипухлинний та імунну систему-модулюючий ефект, а також протизапальні та антиоксидантні дії, зазначає Меморіал Слоун-Кеттерінг Центр раку. Алое вера гель може діяти, щоб запобігти або повернути пошкодження шкіри під впливом сонячного випромінювання.

Інші види використання

Окрім лікування або запобігання старінню шкіри, гель алое вера також може допомогти при лікуванні простуд, ураження виразок, сверблячки або свербіння шкіри. Тематичний алое може запропонувати переваги для лікування генітального герпесу, псоріазу та себорейного дерматиту, вважає Університет Мічиганської системи охорони здоров’я. Взятий всередину, алое пропонує послаблюючу і знижує рівень цукру в крові. Проте не використовуйте алое гель для будь-яких цілей, перш ніж звернутися до свого лікаря.

Міркування

На додаток до гель алое віра, багато інших природних засобів можуть допомогти зменшити зморшки. До них відносяться туя, календула, ромашка, мінерали Мертвого моря, гату-кола, Вітіс-Вініфера, арніка та коріандрова олія, – каже Медичний центр Університету Пітсбурга. Для лікування або запобігання впливу старіння на шкіру, ви також можете приймати певні натуральні добавки, такі як зелений чай, розторопші, вітаміни С і Е, соєві ізофлавони та олігомерні проантоціанідінові комплекси або OPCs. Перш ніж користуватися будь-яким природним засобом для вашої шкіри або приймати доповнення в усній формі, обговоріть можливі ризики для здоров’я вашого лікаря.

УВАГА

Гель Aloe vera рідко викликає серйозні побічні ефекти при місцевому застосуванні, крім потенційної алергічної реакції у деяких людей, вважає Університет Мічиганської системи охорони здоров’я. Не приймайте алое гель внутрішньо для лікування зморшок або інших проблем шкіри. При вживанні алое може виникнути небезпечні або небезпечні для життя побічні ефекти. Гель Aloe vera може збільшити ефекти гідрокортизону кремів і місцевого препарату, який називається севофлюран, відзначає Меморіал Слоун-Кеттерінг Раковий Центр. Використання гель алое вера разом з севофлураном може збільшити ризик кровотечі під час операції, тому не поєднуйте ці засоби до хірургічної процедури.