Алергія з опухлими очима та ознобні губи

Набряки губ і очей разом з вуликами утворюються в результаті алергічної реакції на речовину, з якою ви стикнулися. Для деяких ця пухлина не має аварійної ситуації, хоча її слід оглянути. Однак для інших, набряк поширюється в горло і дихальні шляхи, блокуючи здатність людини дихати і представляти медичну допомогу. Коли ви знаєте, що викликає ангіоневротичну недостатність, ви та ваш лікар можуть знайти причину набряків вашої губи та очей.

Ангіодема

Коли ваші очі розбухаються, а ваші губи набрякуються і задихаються, у вас виникає ангіоневротична хвороба. Коли це відбувається, більш глибокі шари під шкірою починають набрякатися, оскільки плазма крові виходить з крихітних кровоносних судин, повідомляє Університет Нотр-Дам. Ви можете спостерігати як вулики, так і ангіодему, оскільки ваше тіло реагує на алерген, або вони розвиваються окремо, стверджує Дитяча лікарня Філадельфії. Набряк може тривати до двох днів – він може розвинутися з вуликами або без них. Якщо ваші дихальні шляхи почнуть набрякатися, ваша здатність дихати обмежена, що призводить до невідкладної медичної допомоги. Ангіодема, що розвивається у горлі, зазвичай розвивається при сильних алергічних реакціях.

Причини

Хімічні речовини у вашій їжі або ліках викликають алергічні реакції, що приводить до випуску гістаміну у вашу систему. Якщо набряки та вливання виявляються менш ніж за шість тижнів, у вас виникає гостра краплина. Продукти харчування, включаючи молюски, горіхи, яйця, молоко або арахіс, внутрішні хвороби та укуси комах, можуть сприяти розвитку ангіоневротичного набряку. Лікарські засоби, такі як ібупрофен, сульфатичні препарати, пеніцилін, проносні засоби, вушні краплі та очні краплі, також можуть викликати ангіоневротичну астму. Ваша набряк може прийти і йти несподівано і неодноразово, ускладнюючи пошук причини.

Лікування

Коли ви відвідуєте свого лікаря, він запитає вас, коли він виділяє ймовірну причину набряків вашої губи та очей. Якщо ви не знаєте, що ви споживали до початку набряку, підготуйтеся до тривалої бесіди. Він також може призначати антигістамінні ліки, що продаються без рецепта або рецепту, для того, щоб привести у вулики та набряклість. Антигістамінні препарати також допомагають зняти будь-які свербіж, які ви можете відчувати. Коли ви використовуєте антигістамін, застосовуйте його точно так, як це було призначено. Після того, як ви видалите причину вашої губи та очей, єдиним надійним методом лікування є уникнення повністю речовини.

Догляд на дому

Очищайте шкіру так само м’яко, як можете – не царапайте набряк або вулики. Використовуйте ніжний миючий засіб, а не звичайне мило. Коли ви купаєтеся або душ, використовуйте теплою, а не гарячою водою. Коли ви висихаєте шкіру, погладьте її. Тримайте косметичні засоби або мазі та не використовуйте будь-яку косметику, яку ви ніколи раніше не використовували; м’яко масажте крем для гідрокортизону на вулики або набряклість, щоб висипання максимально контактувало з відкритим повітрям.

Сприймайте вашу ангіоневротичну недостатність як невідкладну медичну допомогу, якщо ваше обличчя набуло опухлими, виникають проблеми з диханням, домашнє лікування не працює, симптоми погіршуються або якщо ви приймаєте нові ліки. Зателефонуйте своєму лікарю або відвідайте відділ швидкої медичної допомоги.

Заходи безпеки