Алергічні реакції на руколою з набряком рота

За даними Allergy Food та Anaphylaxis Network, понад 15 мільйонів американців страждають харчовою алергією. Деякі продукти більш схильні до алергічних реакцій, ніж інші. Румула, зелений листовий овоч з пряним або перцем смаку, який також називається ругола, руколь, рокет або садовий ракет, може викликати алергічні реакції у деяких людей, які впливають головним чином на губи, язика та горло.

Харчова алергія виникає, коли імунна система переповнює певні білки. У перший раз, коли ви їсте руколою, у вас, можливо, не буде реакції. Але невідомо вам, ваше тіло сформувало імуноглобулін E, або IgE, антитіла до рукколої. Наступного разу, коли ви їсте, антитіла IgE вивільняють хімічні речовини, такі як гістамін, які намагаються усунути або напасти на злочинну речовину. Ці хімічні речовини викликають симптоми, пов’язані з алергією.

Симптоми алергії на румулу виникають після того, як ви їсте зелень. Поширеними симптомами є набряк мови та подразнення губ і горла. Можливі також набряки обличчя, відомі як ангіодема. Симптоми зазвичай виникають протягом декількох хвилин після вживання алергену, але вони можуть з’явитися протягом кількох годин.

Ускладнення алергічної реакції на рукулу включають набряк у горлі, що може перешкоджати надходженню повітря в легені. Оскільки реакція на руколою в основному відбувається в ротовій і губній частині, навколо нього спостерігаються ознаки утруднення дихання, швидке дихання, швидкий імпульс, задишка повітря або колапс. Якщо горло повністю розвішається, смерть може відбутися протягом декількох хвилин. Людям, що страждають важкою алергією на руколою, слід вводити ін’єкційний епінефрин, що зменшує набряк, у разі ненавмисного прийому руккоти. В окремих випадках може виникнути анафілаксія, колапс системи кровообігу, що супроводжується шоком і падінням артеріального тиску.

Найкращий спосіб запобігти алергічній атаці з рукколою – повне уникнення. Реакції можуть погіршуватись кожного разу, коли ви піддаєтеся впливу рукколої або інших алергенних речовин, тому одночасна реакція м’якої реакції не означає, що ви будете мати м’яку реакцію під час наступного виявлення. Якщо у вас алергія, підходити до нових продуктів з обережністю, їдячи лише трохи, перший раз, коли ви піддаєтеся їй, щоб перевірити можливі реакції. Багато салатів у ресторані містять суміш з зеленню, але не приймайте в ресторані слова, що у вашому салаті немає румули, якщо у вас алергія. Будьте обережні для себе або дотримуйтесь легко ототожнюваних зелень. Якщо ви сильно алергічні, навіть невелика частина руколою, яка чіпляється за ніж, що використовується для її різання та інших видів салату, може викликати реакцію.

Причини

Симптоми

Ускладнення

Профілактика