Акупунктура та м’язові спазми

Спазми м’язів, також відомі як м’язові судоми або чарлівні коні, є мимовільними сутичками м’язів. Хоча ці скорочення можуть бути дуже болючими, вони рідко небезпечні або викликають занепокоєння. Проте важкий або тривалий біль завжди слід перевіряти лікарем. За даними Національного інституту здоров’я, або NIH, майже кожен отримує м’язові спазми в якийсь час. Поширені ділянки, що постраждали, – це ноги, стегна, нижні ніжки, руки, руки, животик, шия, плечі, щелепа і навіть уздовж грудної клітини. Хоча існує багато засобів для самостійного лікування випадкових легких спазмів м’язів, голкорефлексотерапія може забезпечити полегшення для більш болючих і загальних випадків.

Спазми м’язів

Є багато причин спазмів м’язів, таких як травми, неправильне використання, надмірне використання, дієта, стрес і анатомічні нерівності. Деякі м’язові спазми можуть запобігти правильному розтягуванню перед важкими видами спорту, такими як біг або плавання, або з повторюваними заняттями, такими як теніс. Певні дієтичні фактори, такі як дегідратація або низький вміст калію та кальцію, також є причиною запобігання. Більш болісні або повторювані спазми можуть бути результатом тривалого стресу, структурного чи травмування, який може вимагати медичної допомоги, такої як грыжевий диск.

Голковколювання

Акупунктура існує вже понад 2000 років. Хоча популярність в Азії та частинах Європи протягом століть, акупунктура зросла в популярності лише недавно в Сполучених Штатах. Через це посилення громадського інтересу, було проведено більше досліджень, спрямованих на оцінку та перевірку заявок практикуючих та їх пацієнтів. Згідно з опитуванням Національного опитування охорони здоров’я на 2007 рік, в 1996 році 3,1 мільйона дорослих дорослих і 150 тисяч дітей мали акупунктуру. У дослідженні, проведеному Департаментом дитячої стоматології в стоматологічному університеті Ніппона в Токіо, у групі м’язових болів в щелепі, лікування акупунктурою було В порівнянні з “хитримий” акупунктурою. У дослідженні встановлено, що обидва знижені м’язові болі. Акупунктура визнає будь-яку точку на тілі біль, як точку “аші” або точку болю. Деякі дослідження називають це “непристойним” акупуатом, що є неточним. У практиці акупунктури будь-яка точка на тілі є “реальною” акупунтою. Багато фахівців погоджуються з тим, що, хоча для дослідження ефективності акупунктури необхідні додаткові дослідження, потрібні також кращі методи проведення цих досліджень.

Лікування

Акупунктура – це практика введення тонких голок у шкіру для різних станів здоров’я. Акупунктура, яку практикують сьогодні, включаючи пункти акупунктури та методи діагностики, залишається подібною до давніх часів. Однак голки, що використовуються в сучасній практиці, є стерильними, з нержавіючої сталі та призначені для одноразового застосування лише для цілей безпеки. Лікування акупунктури для м’язового спазму повинно включати повне обстеження та сесії з питаннями та відповідями. Акупунктурист може спробувати відновити спазм, попросивши вас виконати рух або позицію, яка створює проблему, щоб точно діагностувати та розглянути цю проблему. Акупунктурист може потім вибрати вставити голку на конкретну акупунтуру або саме там, де є біль, який називається точкою “аші”. Обидва методи вважаються доцільними та ефективними в полі акупунктури. При необхідності, електростимуляція додають до обробки, приєднуючи невеликі дроти до голок, щоб відправити невеликі мікроструми до м’язу, прагнучи розслабити його. Це рідко болюче, і багато пацієнтів відчувають приємність.

Безпека

Акупунктура вважається безпечною з мінімальними ризиками при введенні кваліфікованим практиком. Уряд регулює належне використання акупунктурних голок, заявляючи, що практикуючі повинні використовувати стерильні та одноразові голки. Голки акупунктури визнані медичним пристроєм класу II, призначеними Управлінням харчових продуктів і медикаментів США. Акупунктура, включаючи те, що з електростимуляцією, ніколи не повинна бути самоврядованою з міркувань безпеки, неправомірне використання може призвести до травм та інфікування. Електростимуляція протипоказана пацієнтам, які вагітні, мають кардіостимулятор або мають судорожні напади.

Міркування

Попросіть свого лікаря, якщо голковколювання правильно для вас. Ви також повинні знайти ліцензованого акупунктуриста або попросити свого лікаря-терапевта направити вас до одного. Ваш акупунктурист повинен мати можливість розповісти вам, скільки сеансів вам потрібні, а також чи є ваша процедура охоплена вашою страховкою. Пам’ятайте, що, хоча акупунктура може бути ефективною для вашого стану, вона не замінює медичну допомогу, надану лікарем.