Є продукти, які допомагають болю в суглобах?

Біль у суглобах, як правило, супроводжується запаленням. Препарати без рецепта містять протизапальні та ліки, що знімають біль. Якщо ви хочете уникнути медикаментів, є природні способи полегшити біль у суглобах, включаючи здорову дієту. Так само, як є деякі продукти, які можуть погіршити запалення та викликати болі в суглобах, існують інші продукти та поживні речовини, які можуть полегшити його.

Болі в суглобах

Болі в суглобах можуть бути викликані такими чинниками, як артрит, бурсит, подагра, тендиніт або надмірне використання. Це може виникнути після травми м’язів або виродження навколишнього хряща. Існують різні типи артритів, які можуть викликати болі в суглобах та запалення. Ревматоїдний артрит – це аутоімунне захворювання, яке викликає жорсткість і біль у ваших суглобах, а остеоартрит передбачає зростання кісткових відрогів відповідно до MedlinePlus.

Протизапальні харчові речовини

Продукти, які можуть допомогти при болях в суглобах та запаленні, є жирними кислотами омега-3, які зустрічаються в лососі, тунцях, волоських горіхах або оливковій олії. Інші продукти, корисні для болю та запалення, – темні, зелені листові овочі, фрукти та овочі з високим вмістом вітаміну С і Е, які багаті антиоксидантами. Відмінними джерелами вітаміну С є петрушка, брокколі, апельсини, полуниця, папайя, кольорова капуста та капуста. Відмінними джерелами вітаміну Е є гірчична зелень, насіння соняшнику, мигдаль та шпинат.

Переваги живильних речовин

Омега-3 жирні кислоти можуть допомогти вашим симптомам ревматоїдного артриту, включаючи біль у суглобах та ранкову жорсткість, за даними Медичного центру Університету Меріленда. Однак це не сповільнює прогресування хвороби або запобігає пошкодження суглобів. Вітаміни С і Е отримують більшу частину своїх захисних здібностей від антиоксидантів, які допомагають запобігти пошкодженням клітин. Всі частини тіла, включаючи суглоби, потребують кисню, і антиоксиданти, які містять молекули, що містять кисень, стають надто реактивними та пошкоджують оточуючі клітинні структури.

Їжа, щоб уникнути

Точно так само, як є продукти, які допомагають при запаленні та болях у суглобах, є продукти, які потрібно уникати, щоб уникнути погіршення болю та запалення. Проблемні продукти, пов’язані з запаленням, – смажені, жирні продукти, червоне м’ясо, гідрогенізовані масла, кукурудзяне масло, сафлорова олія, гази і фруктові соки з великим вмістом цукру. Інші продукти, які потрібно уникати, – вишуканий цукор, продукти харчування та фасоване харчування. Додаткові продукти харчування, які можуть погіршити запалення, включають продукти кукурудзи, клейковини, молочні продукти, дріжджі, яйця, картопля, помідори та баклажани.

Міркування

Деякі речовини утворюються в організмі і стають токсичними. Це може призвести до збільшення запалення. Ці речовини можуть бути з алкоголю, рецепту ліків, сигарет або від чистячих спреїв продуктів, які використовуються навколо вашого будинку. Важкі метали, такі як залізо, свинець та ртуть, можуть загострити запалення.