Є продукти, які виробляють жирноспаючі гормони?

Як і більшість кожної біологічної системи, ваше тіло піддається динамічному поштовху і тягне складних процесів, що підтримують делікатний гомеостатичний баланс. Гормони допомагають зберігати жир для подальшого споживання енергії, а гормони також регулюють функції, які викликають спалення жиру. Гормони, які змушують ваше тіло метаболізувати жир, включають тироксин, глюкагони, гормон росту, адреналін і тестостерон. Загалом, ви не можете раптом збільшити вироблення цих гормонів, просто їдячи певні продукти харчування. Тим не менш, деякі продукти покращують ваш метаболізм і дозволяють вашему тілу споживати або знищувати жир, а не упаковувати його.

Роль вашої печінки

Ваша печінка має багато обов’язків. Крім того, він детоксифікує або усуває алкоголь, ліки та токсини, створює, зберігає і метаболізує жири та холестерин, зберігає і метаболізує вуглеводи. Для виконання цих завдань ваша печінка управляє синтезом, перетворенням та активацією декількох гормонів, які сприяють метаболізму жиру. Коли печінка скомпрометована або перевантажена, вона менш ефективна при виробництві цих гормонів і виконання цих функцій.

Підтримка печінки

Можливо, найважливіше, що ви можете зробити для підвищення ефективності при спалюванні та усуненні жирів, – знизити навантаження на печінку та їсти продукти, які підвищують функцію печінки. Коли ваша печінка обтяжена обробкою ліків або алкоголем або управління постійним напливом жиру, воно стає менш ефективним при спалюванні жиру, повідомляє д-р Джордж Бест в секретах дієти з низьким вмістом карбіду. Знижуйте споживання жиру, збільшуйте споживання фруктів і овочів і зменшуйте споживання тваринного білка, щоб знизити стрес у вашій печінці; деякі харчові продукти покращують функцію печінки, включаючи часник, цибуля, крестоцвітих овочі, такі як брюссельська капуста, брокколі, цвітна капуста та капуста, високі Антиоксидантні фрукти, такі як родзинки, чорнослив, ожина, чорниця, малина, полуниця, сливи, рожевий грейпфрут, апельсини, канталопу, груші та яблука, артишок та гіркий зелений салат, таких як кульбаба, цикорій, эндивий і ракета.

Гаряча їжа горіла жиром

Коли ви їсте гостру їжу, ви можете буквально відчувати горіння. Капсаїцин, сполука, яка утворює тепло в гарячому перці, збільшує обмін речовин на 8 відсотків протягом декількох годин, повідомляє The New York Times, 28 листопада 2006 року. Постійна дієта з гарячою їжею може створити більш стійкий вплив на обмін речовин. У своїй книзі “Традиційний довідник з зеленого аптеки”, Джеймс Дьюк, доктор філософії. Описує, як суб’єкти в одному дослідженні збільшили обмін речовин на 25%, вживаючи чайну ложку кожного гірчичного та червоного перцевого соусу на кожну страву протягом восьми тижнів.

Кокосове масло

Кокосова олія сприяє спалюванню жиру та калорій різними способами. Це підвищує ваш обмін речовин, покращує вашу здатність спалювати дієтичні жири та сприяє процесу спалювання жиру кетозу, навіть для тих, хто не має дієти з низьким вмістом карбіду.

Підсилювачі метаболізму

Деякі продукти харчування та напої можуть збільшити швидкість метаболізму, спричиняючи спалення калорій та зменшення жиру. Чорний перець і куркума сприяють обміну речовин. Куркума, а також кориця, може покращити здатність вашого організму використовувати інсулін гормону для перетворення глюкози в клітину, перш ніж він перетворюється на жир. Кофеїн у каві та чаї підвищує обмін речовин.